м. Київ, вул. Січових Стрільців 77, оф. 407 + 38 (067) 743-27-66 Пн. - Пт. 9.00 - 18.00
Номер телефону
+ 38 (067) 743-27-66

Оформлення права власності на нерухоме майно

Оформлення права власності на нерухоме майно

Необхідність в оформленні майнових прав на об’єкти нерухомого майна виникає з різних причин. Це може бути отримання у спадщину відповідного житлового будинку чи квартири.

Придбання земельної ділянки за договором купівлі-продажу, міни, дарування. Отримання судового рішення про визнання права власності. Завершення будівельних робіт і введення майна в експлуатацію. Або отримання судового рішення про визнання права власності на комерційну нерухомість.

Своєчасна реєстрація власності також сприяє юридичній безпеці нерухомості – здійснити незаконні дії з правильно оформленим майном набагато складніше, ніж, наприклад, з будівлями, на які відсутні юридичні документи.

Наші адвокати і юристи по нерухомості в Києві надають 2021 року такі юридичні послуги:

Оформлення права власності на квартиру у новобудові:

Для проведення зазначеної дії потрібно отримати відповідну документацію у компанії забудовника. Це можуть бути укладені інвестиційні договори, за якими здійснювалось фінансування будівництва. Документи про введення будинку в експлуатацію, підготовлений технічний паспорт. Акти приймання-передачі квартири.

Успішному оформленню прав на придбану нерухомість сприяє юридична перевірка квартир у новобудові, яка проводиться на етапі придбання квартири.

Оформлення права власності на житловий будинок:

Юрист по нерухомості в Києві вивчає не лише загальні документи: угоди відчуження будинку, технічні паспорти, про присвоєння адреси, та ін. Але також аналізуються інші важливі правові документи і питання, наприклад, чи розташований будинок в межах населеного пункту, чи за його межами. Адже на теперішній час велика кількість приватних житлових будинків, розташованих на околицях м. Києва, – знаходяться саме за межами населених пунктів. У зв’язку з цим реєстрація права власності таких будинків відбувається за окремим порядком.

Порядок оформлення права власності на комерційне приміщення:

У вказаній процедурі адвокат з нерухомості нашої компанії звертає увагу на всі документи, що стосуються вказаного об’єкту нерухомості. Зокрема, досліджується питання, чи розташована відповідна нежитлова будівля на земельній ділянці з потрібним цільовим призначенням. Оскільки на практиці бувають випадки будівництва комерційних споруд на землях, наприклад, сільськогосподарського призначення. Що унеможливлює у подальшому оформлення прав на такі споруди. Крім того, за наявності таких обставин виникає ризик визнання недійсними угод придбання нерухомого майна.

Також у деяких випадках необхідно готувати документи про визнання права власності в судових органах. Зокрема, у разі втрати необхідних підтверджуючих документів на будівлю, або за наявності документації, яка була видана десятки років тому, – треба в обов’язковому порядку звертатись до суду за місцем розташування нерухомого майна.  Якщо власником будівлі є відповідне підприємство, ми здійснюємо представництво у господарських судах.

Оформлення права власності на земельні ділянки:

Під час впорядкування документів на землю найперше аналізуємо первинну документацію. За якою власність на земельний актив була зареєстрована за відповідною територіальною громадою чи фізичною / юридичною особою.

Надалі здійснюємо необхідні дії з оформлення прав на об’єкти нерухомого майна з повним і неухильним дотриманням норм чинного законодавства України.

Адвокати і юристи по нерухомості нашого бюро мають значний досвід роботи у галузі «Нерухомість і будівництво». Ми не лише готуємо необхідні документи, але й забезпечуємо юридичний захист майнових прав на житлові та офісні будівлі, споруди, цілісні майнові комплекси у Києві та Київській області.

Під час надання послуги «Реєстрація права власності на нерухоме майно Київ» ми співпрацюємо з професійними проектними організаціями, приватними бюро технічної інвентаризації, нотаріусами, державними реєстраторами і землевпорядними підприємствами. Що надає можливість проводити необхідні реєстраційні дії з оформлення права власності на нерухоме майно у максимально короткі терміни.

Порядок надання послуг:

  • юридична консультація адвоката в Києві;
  • ознайомлення з правовими документами на об’єкт нерухомого майна;
  • укладення договору про надання правової допомоги, отримання передоплати;
  • представництво інтересів власника нерухомого майна у необхідних державних органах та установах;
  • правовий супровід реєстраційних дій щодо нерухомості.
Scroll Up