м. Київ, вул. Січових Стрільців 77, оф. 407 + 38 (067) 743-27-66 Пн. - Пт. 9.00 - 18.00
Номер телефону
+ 38 (067) 743-27-66

Адвокат у податкових спорах

Адвокатський захист у податкових спорах

Адвокатське бюро «Лотиш і Партнери» в Києві надає підприємствам професійну правову підтримку при виникненні суперечок з органами податкової служби.

Необхідність в отриманні правової допомоги з питань правильності і повноти сплати податків виникає відразу після створення будь-якого бізнесу. Під час здійснення господарської діяльності і розширення бізнесу потреба у таких юридичних послугах зростає.

Відповідно, з одного боку, власники чи керівники компаній зобов’язані постійно звертати особливу увагу на фінансові питання підприємства (щодо фінансової структури бізнесу, фінансових взаємовідносин з контрагентами, визначення і застосування ставок оподаткування, своєчасного виконання податкових зобов’язань та ін.). З другого боку, супровід вказаних фінансових питань рекомендується невідкладно делегувати аудиторам і професійним юридичним радникам.

Податковий адвокат (м. Київ)

Сформована нами послуга «Адвокатський захист у податкових спорах» передбачає:

  • консультації з питань податкового права;
  • юридичний аудит фінансових документів підприємства;
  • оцінка податкових ризиків компанії;
  • розроблення оптимальної фінансової структури компанії (в тому числі за участю іноземних компаній);
  • адвокатський супровід податкових перевірок;
  • адміністративне оскарження дій та бездіяльності податкових органів, документів податкових перевірок;
  • судове оскарження дій та бездіяльності податкових органів, документів податкових перевірок;
  • представництво інтересів підприємств у податкових органах та у судах щодо спорів з податковими органами;
  • адвокатський захист підприємств у кримінальних справах з податкових злочинів (супровід на досудовому і судовому слідстві).

Рекомендуємо використати послуги адвоката в податкових спорах до моменту виникнення судових спорів з податковими органами. Оскільки на етапі розгляду справ з податківцями в судах – більшість підприємств не підготовлені належним чином до таких судових процесів.

Юридичні та адвокатські послуги з питань податків

Адвокатське бюро «Лотиш і Партнери» в Києві має значний досвід у сфері практики «Адвокатський захист у податкових спорах». Зокрема, протягом тривалого періоду часу ми надаємо професійні юридичні послуги з питань податків українському бізнесу та компаніям з іноземними інвестиціями. Також ми успішно оскаржували в адміністративному, судовому порядку податкові повідомлення та інші рішення податкових служб.

У кримінальних справах, порушених за ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів) ефективно відстоювали інтереси великих українських компаній.

Ми забезпечуємо високу якість юридичних послуг також завдяки співпраці з відомими аудиторськими компаніями та необхідними експертами.

У разі необхідності організовуємо проведення для підприємств необхідних експертиз та аудиторських перевірок. Так, у наявних судових справах ми залучаємо експертні організації для проведення економічних експертиз. Під час даних експертиз вивчаються та досліджуються питання економічної діяльності підприємств, досліджуються / спростовуються факти зловживань в податковій, фінансовій сфері. За результатами проведених аудиторських перевірок визначаються обставини правильності ведення підприємством фінансової звітності, повноти сплати податків і зборів.

Для отримання детальної інформації про послугу «Адвокатський захист у податкових спорах» зателефонуйте до нашого офісу з метою запису на консультацію.

Scroll Up