м. Київ, вул. Січових Стрільців 77, оф. 407 + 38 (067) 743-27-66 Пн. - Пт. 9.00 - 18.00
Номер телефону
+ 38 (067) 743-27-66

Команда

Лотиш Андрій Михайлович адвокат Київ

Лотиш Андрій МихайловичКеруючий бюро, адвокат, обліковується у Раді адвокатів міста Києва, є діючим членом Київської торгово-промислової палати (Комітет з безпеки ведення бізнесу).

Спеціалізація: корпоративне право, земельне право, нерухомість та будівництво, супровід інвестиційних проектів за участю іноземних компаній, міжнародне структурування бізнесу, юридичний захист бізнесу, судова практика.

Освіта: юридичний факультет Волинського державного університету ім. Л. Українки (2000р.).

Досвід роботи: більше 20 років. Юридичною практикою почав займатись з 2000 року, працював на керівних посадах у юридичних департаментах відомих українських компаній з холдинговою структурою, а також в юридичній компанії BML Consulting. Постійно проводить спеціалізовані семінари для бізнесу у м. Києві.

Входив до складу експертів Проекту Міжнародної Фінансової Корпорації «Дослідження підприємницької діяльності в Україні», за сприяння Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії (2004р.).

Знання мов: українська, англійська, російська.

Читати далі


Усатий Григорій Олександрович

Усатий Григорій Олександрович – Радник бюро, адвокат, кандидат юридичних наук.

Спеціалізація: кримінальне право, медіація, юридичний захист бізнесу від рейдерських захоплень, практика “White Collar Crime”.

Освіта: Українська академія внутрішніх справ (1996), Національна академія державної податкової служби України (2004).

Досвід роботи: більше 20 років. Працював завідувачем сектору безпекового, оборонного, правоохоронного законодавства та судової реформи Центру нормопроектного забезпечення діяльності Президента України (2008- 2009). Заступник завідувача Відділу з проблем протидії корупції Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України (2009-2010). Головний консультант Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (2010-2011). Доцент кафедри кримінально-правової політики та кримінального права Інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка (з 2011 по теперішній час).

Входив до складу експертів робочої групи Верховної Ради України з питань вдосконалення окремих положень кримінального законодавства. Розробник матеріалів з питань кримінального права та антикорупційного законодавства в межах міжнародної програми ICITAP Департаменту юстиції США.

Науково-експертна діяльність:

 • Кримінально-правові, економіко-кримінологічні та антикорупційні експертизи.
 • Науково-правові висновки щодо законодавчої та правозастосовної діяльності.

Публічна діяльність та додаткові відомості:

 • Експерт у складі робочої групи Верховної Ради України з питань вдосконалення окремих положень кримінального законодавства (зокрема ст. 368-2 ККУ «Незаконне збагачення») тощо.
 • Розробник матеріалів з питань кримінального права та антикорупційного законодавства в межах міжнародної програми ICITAP Департаменту юстиції США.
 • Співпраця з Консультативною місією Європейського Союзу в Україні (зокрема, в межах Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні).
 • Автор/співавтор 10 монографій (у т.ч. «Корупція в Україні: причини поширення та механізми протидії. Зелена книга державної політики»; «Противодействие отмыванию денег: украинско-российский опыт»), 3 навчальних посібників (зокрема, «Актуальні проблеми запобігання та протидії корупції»)у т.ч. з грифом Міністерства освіти і науки України та понад 180 наукових праць за кримінально-правовою та антикорупційною тематикою.
 • Співавтор міжвідомчих методичних рекомендацій з розслідування легалізації (“відмивання”) доходів злочинного походження та взаємодії слідчих та оперативних підрозділів.
 • Співавтор антикорупційного блоку та розділу «Модернізація (реформування) правоохоронних органів» у Щорічному посланні Президента України до Верховної Ради України та Білій книзі державної політики.
 • Забезпечував науково-юридичне супроводження законопроектів з питань діяльності та реформування правоохоронних органів, протидії корупції (зокрема, КК, КПК, ЗУ «Про запобігання корупції», «Про поліцію», «Про ОРД»; «Про охоронну та детективну діяльність»; «Про медіацію»; «Про прокуратуру» тощо).
 • Залучався Радою громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України у якості експерта для обговорення проблемних питань кримінально-правової кваліфікації корупційних злочинів.
 • Делегований міжнародними неурядовими організаціями, проєктами міжнародно-технічної допомоги та дипломатичними місіями до кадрових комісій з атестації прокурорів регіональних та місцевих прокуратур.
 • Лауреат премії Кабінету Міністрів України у номінації “За наукові досягнення”.
 • Тренер з підготовки кадрів для Національної поліції.
 • Член Спеціалізованої вченої ради в Академії адвокатури України.
 • Член Всеукраїнської громадської організації «Асоціація кримінального права».

Засоби масової інформації: коментарі та роз’яснення на телеканалах 1+1 (ТСН), Інтер, Україна–24, СТБ, ZIK, 24 канал, Громадське ТВ, Перший UA, KYIV LIVE, КРТРК; національне радіо «Промінь».

Читати далі


Андрійченко Володимир Анатолійович

Андрійченко Володимир Анатолійович – адвокат бюро, обліковується у Раді адвокатів Київської області.

Спеціалізація: медіація, банківське, податкове, трудове право та судова практика, юридичний супровід перевірок компаній контролюючими органами, надання правових висновків.

Освіта: Державний податковий університет, спеціальність «Правознавство» (2003р.).

Досвід роботи: більше 19 років. Обіймав керівні посади в юридичних підрозділах українських банків з іноземним капіталом та фінансовій компанії. Очолював  первинну профспілкову організацію банку. Представляв інтереси сторін в численних судових спорах у судах всіх інстанцій з широкого кола податкових, господарських, трудових, банківських правовідносин.

Публічна діяльність та додаткові відомості:

 • Законопроектна діяльність щодо банківського, податкового, трудового законодавства у складі робочих груп банків, фінансових установ.
 • Науково-експертна та законотворча діяльність у складі Науково-дослідного інституту фінансової політики.
 • Відзнака УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ БУДІВЕЛЬНОЇ КОРПОРАЦІЇ «УКРБУД» (2019).
 • Відзнака ПАТ «ВТБ БАНК» (2012).

Читати далі

 

Scroll Up