+
м. Київ, вул. Січових Стрільців 77, оф. 407 + 38 (067) 743-27-66 Пн. - Пт. 9.00 - 18.00

Юридичний захист бізнесу

юридичний захист бізнесу

 

При здійсненні підприємницької діяльності власники бізнесу стикаються не лише з питаннями у сфері маркетингу, розвитку і розширення діяльності компанії. Перед ними також виникають такі питання / завдання, як «Юридичний захист підприємств» від недобросовісних працівників і партнерів, контрагентів, а також державних органів та установ.

Юридичний захист підприємств в Києві та по всій Україні

На практиці юридичний захист підприємств в Києві та по всій Україні є актуальним для будь-якого виду бізнесу (фармацевтичні, аграрні, будівельні, туристичні, логістичні та інші компанії).

Даної послуги потребують як невеликі, малі юридичні особи, так і досить значні, міжнародні компанії з великим обсягом фінансових доходів. Оскільки незалежно від об’єму доходів чи рентабельності компанії юридична безпека господарської діяльності повинна бути бездоганною за якістю та надійністю.

Юридичний захист бізнесу Адвокатським бюро «Андрія Лотиша» здійснюється такими комплексними заходами:

1) надання загальних юридичних консультацій – під час яких від клієнтів отримується інформація про наявну структуру компанії;
2) отримання від клієнта необхідних документів для опрацювання;
3) превентивний і детальний юридичний аудит компанії клієнта (правовий «due diligence» усіх необхідних документів щодо фінансово-господарської діяльності);
4) за результатами проведення юридичного аудиту – розроблення оптимальної схеми захисту бізнесу;
5) юридичний захист підприємств під перевірок контролюючими органами; від контрагентів та недобросовісних партнерів; під час кримінальних, судових справ;
6) судове та адміністративне оскарження необхідних документів – за якими до підприємства застосовуються відповідні фінансові санкції.

Фахівці нашого Адвокатського бюро в Києві мають значний досвід роботи з юридичного захисту українських компаній. Ми представляємо інтереси наших клієнтів у судових органах (суди першої, апеляційної та касаційної інстанцій), правоохоронних органах, в органах державної влади та управління.

У результаті професійної та відповідальної роботи наших адвокатів клієнти повертали втрачений бізнес, нерухоме майно, грошові кошти та інтелектуальну власність, а також відновлювались порушені права та інтереси компаній.

Послуги адвокатів: юридичний захист бізнесу

Ми надаємо послугу для бізнесу «Юридичний захист підприємств» в Києві та інших містах України протягом багатьох років, що дозволяє розуміти і вирішувати усі практичні питання, які виникають під час співпраці з нашими клієнтами.

Крім того, ми завжди радимо клієнтам не очікувати виникнення юридичних проблем, а працювати на випередження. Тобто, наперед проводити відповідні так звані профілактичні потрібні заходи з юридичного захисту бізнес-діяльності.

В ідеальному порядку, необхідні дії щодо правового захисту бізнесу необхідно здійснювати саме на етапі започаткування власної справи. Зокрема, при створенні підприємства варто наперед будувати оптимальну бізнес-структуру з використанням декількох юридичних осіб (в тому числі, зареєстрованих за межами України).

Наприклад, у даному разі рекомендується оформлювати нерухоме майно на компанію, яка не бере участі у взаємовідносинах з контрагентами. Інтелектуальну власність також варто реєструвати на окрему компанію. А для оформлення трудових відносин з працівниками необхідно залучати ще одну додаткову компанію.

У подальшому рекомендується змінювати побудовану юридичну структуру захисту, залежно від виникнення тих чи інших обставин (наявність або відсутність перевірок, судових прав, суперечок з державними органами).

З метою отримання послуги «Юридичний захист підприємств» зателефонуйте до нашого офісу для запису на консультацію.