м. Київ, вул. Січових Стрільців 77, оф. 407 + 38 (067) 743-27-66 Пн. - Пт. 9.00 - 18.00
Номер телефону
+ 38 (067) 743-27-66

Будівельні компанії

Бізнес у сфері будівництва передбачає чималу кількість юридичних ризиків. Зокрема, в українських реаліях безпідставні податкові перевірки забудовників, або необгрунтовані чи замовні кримінальні провадження відносно засновників/керівників будівельних компаній, – поширене явище.

Як будівельній компанії уникнути цих та багатьох інших ризиків? Насамперед варто потурбуватися про фаховий юридичний супровід кожного проєкту будівництва. Також необхідно забезпечити основу будь-якого будівельного бізнесу, –  належна реєстрації компанії з дотриманням усіх норм спеціалізованого законодавства та ліцензійних будівельних вимог.

Фахівці Адвокатського бюро «Лотиш і Партнери» спеціалізуються у практиці супроводу будівельних підприємств вже багато років, та зуміли напрацювати чимало успішних кейсів. Клієнти можуть отримати у нас послуги в зручному форматі та потрібному обсязі, – від разової юридичної консультації та вирішення одного конкретного завдання до комплексного супроводу діяльності будівельної компанії на умовах аутсорсингу.

Що ми пропонуємо будівельним компаніям?

 • Консультування щодо юридичних аспектів будівництва: разові усні консультації, правові висновки (в письмовій формі), юридичний консалтинг на постійній основі.
 • Юридичний супровід будівництва «під ключ», зокрема: виділ земельних ділянок під будівництво та зміни цільового призначення землі, отримання містобудівних умов та обмежень, контрольної картки на тимчасове порушення благоустрою, технічних умов, дозволу на здійснення будівельних робіт, проведення експертизи проєктної документації, введення в експлуатацію, оформлення права власності, таке інше.
 • Створення будівельних компаній, зокрема: допомога у підготовці установчих документів, виборі, організаційно-правової форми бізнесу, КВЕД та системи оподаткування, здійсненні державної реєстрації.
 • Отримання будівельних ліцензій на будівництво об’єктів з класом відповідальності СС2/ СС3 (в період воєнного стану – декларацій).
 • Отримання дозволів на проведення будівельних робіт у м. Києві та по всій території України, для небезпечних робіт – дозволу або декларації відповідності матеріально-технічної бази.
 • Розробка фінансової структури будівництва – порядку та процедури залучення грошових коштів.
 • Підготовка проєктів договорів генерального підряду, інших договорів у будівництві, експертиза договорів, наданих контрагентами, складання актів приймання робіт.
 • Підготовка договорів з інвесторами та партнерами.
 • Введення об’єктів будівництва в експлуатацію – отримання відповідного сертифікату у ДІАМ (Державній інспекції архітектури та містобудування України).
 • Абонентне юридичне обслуговування будівельних компаній.
 • Захист будівельних компаній в суді, зокрема – оскарження рішень контролюючих органів.
 • Представництво інтересів забудовників у контролюючих та правоохоронних органах, зокрема – під час перевірок та у разі виникнення спорів, а також в органах місцевого самоврядування.

Послуги іноземним інвесторам у сфері будівництва

Наше адвокатське бюро готове надавати послуги не лише резидентам України, а й іноземним інвесторам у галузі будівництва. Зокрема, йдеться про розробку оптимальної структури фінансування будівництва, супровід процедури створення в Україні будівельної компаній з іноземними інвестиціями, виділ землі під забудову, оформлення дозвільних документів, – до введення в експлуатацію та продажу новобудови.

Консультації з питань обслуговування будівельних компаній надаються в офісі нашого бюро (м. Київ) за попереднім записом.

 

Scroll Up