м. Київ, вул. Січових Стрільців 77, оф. 407 + 38 (067) 743-27-66 Пн. - Пт. 9.00 - 18.00
Номер телефону
+ 38 (067) 743-27-66

Транспортні компанії

Господарська діяльність, що пов’язана з перевезенням пасажирів та вантажів різними видами транспорту, має досить складне та специфічне правове регулювання. У зв’язку з цим, власникам транспортних компаній рекомендується користуватись професійним юридичним супроводом.

Адвокатське бюро «Лотиш і Партнери» надає комплексне юридичне обслуговування транспортним компаніям. У разі необхідності наші адвокати повноцінно замінюють юридичний підрозділ у підприємстві (надаючи правові послуги на постійній основі), або здійснюють правовий супровід на разових/проектних умовах.

Що ми пропонуємо транспортним компаніям?

 • Консультації з питань практичного застосування транспортного законодавства, зокрема для перевізників, стосовно вимог у сфері тарифної політики, дотримання тарифних обмежень.
 • Супровід створення транспортних компаній (автомобільних перевізників) «під ключ»: розробка оптимальної структури власності, державна реєстрація, отримання ліцензій, сертифікатів та дозволів.
 • Попередній правовий аудит підприємства для підтвердження відповідності ліцензійним вимогам до діяльності з транспортних перевезень.
 • Отримання ліценції на перевезення пасажирів, вантажів, міжнародні перевезення автомобільним транспортом.
 • Абонентське юридичне обслуговування транспортних компаній (автомобільних перевізників).
 • Розробка та/ або правова експертиза договорів на перевезення, використання транспортних засобів, а також контрактів і цивільно-правових договорів з водіями.
 • Представництво інтересів у державних органах та установах, зокрема в Мінтрансі.
 • Представництво та захист інтересів водіїв компанії у разі ДТП, в тому числі – в судових розглядах стосовно притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності, відшкодування збитків, адвокатське розслідування ДТП та організація необхідних експертиз.
 • Консультації та супровід укладання договорів страхування транспортних засобів, пасажирів та вантажів.
 • Представництво та захист інтересів підприємства у спорах зі страховими компаніями: врегулювання питань стосовно страхових відшкодувань, виплати компенсацій.

Отримання ліцензій на послуги з автоперевезень

Команда фахівців Адвокатського бюро «Лотиш і Партнери» готова надати допомогу в ліцензуванні наступних видів господарської діяльності:

 • внутрішніх/ міжнародних перевезень пасажирів на таксі, легковими авто на замовлення та автобусами;
 • перевезень небезпечних речовин й відходів;
 • міжнародних перевезень вантажівками.

Важливо! За підтримки нашого Адвокатського бюро можна не лише отримати, але й розширити, звузити або анулювати ліцензію.

Оформлення ліцензії передбачає здійснення таких кроків:

 1. Консультація в нашому адвокатському бюро та узгодження питання з довіреністю на одного з наших фахівців для наступної подачі ним документації до органу ліцензування.
 2. Звернення до Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпеки) із заявою, пакетом документів та наступними відомостями:
 • про матеріально-технічну базу автотранспортного підприємства;
 • про транспортні засоби (копії свідоцтв про держреєстрацію);
 • за потреби – про спецобладнання транспортних засобів;
 • про кваліфікацію співробітників.

Оплата за отримання ліцензії здійснюєтсья за реквізитами, які вказуються у відповідному наказі на сайті Укртрансбезпеки. 

Після винесення ліцензійним органом позитивного рішення, – отримати ліцензію можна не лише офлайн, але й через сервіс електронних послуг «Дія» та з 13 квітня 2022 року через систему «Шлях», яку адмініструє Укртрансбезпеки.

Супровід транспортних компаній – ціна, відгуки

У договорі про надання юридичних послуг ми фіксуємо узгоджену ціну (вартість) послуг, яка залежить від кількості справ, переданих нашим адвокатам. Також, на ціну правового супроводу впливають такі фактори: складність справи чи відповідного проекту, терміновість виконання поставлених завдань.

Позитивні відгуки наших постійних клієнтів є найкращим визнанням професійності та порядності юристів бюро.

Залучення спеціалістів Адвокатського бюро “Лотиш і Партнери” до юридичної підтримки – це запорука надійності та правової безпеки транспортних компаній.

Scroll Up