м. Київ, вул. Січових Стрільців 77, оф. 407 + 38 (067) 743-27-66 Пн. - Пт. 9.00 - 18.00
Номер телефону
+ 38 (067) 743-27-66
Юридична компанія

Юридична компанія: коли варто залучати?

Ведення бізнесу – це в першу чергу безперервний процес прийняття стратегічних і непростих рішень. Який поєднується з веденням і заповненням необхідної господарської документації, оформленням різного роду угод та ін. Без допомоги досвідчених спеціалістів розібратися у таких документах, нормативних застереженнях буває надто складно. Також, сама процедура складання юридичних документів на підприємстві потребує дуже багато часу. Крім того, чинне законодавство з питань підприємницької діяльності постійно оновлюється. Відповідно, встежити за необхідними законодавчими змінами досить важко. У даній ситуації залучена професійна юридична компанія допоможе власнику бізнесу впоратися з вказаними питаннями.

При цьому рекомендується користуватись послугами юридичної фірми до моменту виникнення спірних ситуацій з контрагентами чи державними органами. Саме така співпраця буде найбільш ефективною. Оскільки юристи зможуть заздалегідь виявити наявні ризики, після чого, – розробити оптимальну бізнес-структуру. І таким чиним забезпечити належний юридичний захист підприємства.

Переваги використання послуг юридичної компанії

Перш за все, юридична компанія має у наявності відповідний штат професіоналів, які обізнані з усіма вимогами законодавства щодо ведення бізнесу. Також юристи здійснюють комплексний супровід підприємницької діяльності: укладення господарських договорів, проведення переговорів та ін. У разі необхідності, – супроводжують податкові перевірки. І найголовніше – виключно адвокати можуть бути захисниками підприємств в судах чи правоохоронних органах.

На практиці, послугами юридичної компанії можна скористатися одноразово або оформити абонентне обслуговування (терміном на один рік, або більше).

Юридична компанія, як супутник бізнесу

Наша юридична фірма надає кваліфіковану допомогу бізнесу з питань оформлення договорів, перевірки господарської документації (due diligence) та податкової звітності. Ми співпрацюємо з різними підприємствами (як з малим, так і великим бізнесом). Наш багаторічний досвід надання правових послуг дозволяє застосовувати теоретичні знання на практиці, – у таких питаннях:

 • створення підприємств «під ключ»;
 • реорганізація і ліквідація компаній;
 • юридичний консалтинг;
 • оптимізація оподаткування;
 • оскарження рішень державних органів;
 • вирішення будь-яких конфліктних ситуацій між підприємством і банківськими установами;
 • складання юридичної документації та представництво інтересів в судах, податкових інспекціях;
 • зняття арештів з майна підприємств, накладених у кримінальних справах.

Чому обирають саме нас?

Наше Адвокатське бюро має хороші відгуки і рекомендації серед клієнтів, інтереси яких ми успішно захистили в судах і правоохоронних органах. Також ми проводимо конференції, семінари з важливих та актуальних бізнес-питань.

Наші переваги:

 • високий професіоналізм;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • оперативне прийняття рішень і пунктуальність;
 • робота на результат, а не заради гонорару;
 • вся інформація і документи, які ми отримуємо під час надання юридичних послуг, є адвокатською таємницею.

Юридичні консультації з питань ведення бізнесу надаємо в офісі або онлайн (skype, zoom). Запис за тел.: +38 067 743-27-66.

Scroll Up