м. Київ, вул. Січових Стрільців 77, оф. 407 + 38 (067) 743-27-66 Пн. - Пт. 9.00 - 18.00
Номер телефону
+ 38 (067) 743-27-66
Бізнес-адвокат

Бізнес-адвокат: які послуги надає?

Успішність будь-якого бізнесу залежить не лише від професійних якостей його власника, керівника чи персоналу. На розвиток підприємства також впливають багато інших факторів, – зокрема, наявність або відсутність професійної юридичної підтримки. Так, будь-яка компанія має постійно слідкувати за правильністю  оформлення юридичних документів, безпечністю укладених договорів, своєчасним поданням звітів, декларацій та ін. Станом на сьогоднішній день законодавство вимагає виняткової скрупульозності при веденні фінансово-господарської документації. Особливо якщо це стосується документів, які перевірятимуть у майбутньому податківці чи правоохоронні органи. У такому разі саме бізнес-адвокат допомагає компаніям уникати можливих юридичних ризиків.

При цьому, підприємці часто наймають штатного юриста, який нібито усуває всі наявні проблеми. Однак реальність така, що корпоративний юрист не завжди буває компетентним у ряді спеціалізованих і складних питань. Залежність від певного місця роботи позначається на вміннях і навичках такого юридичного спеціаліста, не дозволяє набути необхідного професійного досвіду для більш розширеної юридичної практики (наприклад, ведення справ в судах, захист підприємства у правоохоронних органах).

В зв’язку з цим, виникає необхідність додатково найняти фахівця, який зможе вирішувати складні правові питання. І здатний навіть у самих стресових ситуаціях (при спілкуванні з контролюючими і правоохоронними органами) зберігати спокій і надавати правильну юридичну оцінку і поради. Адвокат для бізнесу – це більш спеціалізований і досвідчений юрист, що має у наявності великий досвід правової практики. У разі необхідності він супроводжує підприємство на всіх етапах: від створення юридичної особи до судових суперечок і вирішення конфліктів з банками або податковими органами.

Які послуги надає адвокат для бізнесу?

Кожен підприємець може зіткнутися з величезною кількістю проблемних ситуацій, зокрема коли власник бізнесу не звертає увагу на правильність ведення юридичної документації на підприємстві. Частину з них рекомендується передавати залученому адвокату, який обізнаний у питаннях чинного законодавства у сфері бізнесу, та зможе супроводжувати діяльність підприємства. Адвокати нашого бюро допомагають клієнтам вирішувати складні справи під час ведення бізнесу у м. Києві та в інших областях України, – замінюючи або доповнюючи функції штатного юриста.

Бізнес-адвокат – перелік послуг для підприємств:

  • розгорнута юридична консультація з будь-яких питань ведення підприємницької діяльності в Україні;
  • юридичний аудит документів (due diligence) та підготовка висновків з господарських питань;
  • аналіз установчих документів компанії, договорів, та ін.;
  • супровід укладення угод та переговорів з контрагентами;
  • абонентне юридичне обслуговування підприємств;
  • супроводження купівлі-продажу комерційної нерухомості;
  • виконання представницьких функцій, захист інтересів клієнтів у спілкуванні з податковими службами та в суді;
  • надання захисту підприємствам у кримінальних справах про економічні злочини – ухилення від податків, корупційні справи;
  • представництво в господарських спорах, пов’язаних з невиконанням договорів, штрафами тощо.

Будь-яка послуга, що надається нашими юристами, виконується на найвищому професійному рівні, – оскільки юристи мають великий практичний досвід у всіх наведених справах. А також ведуть спеціалізовані семінари, конференції з питань правового захисту бізнесу.

Переваги наших юристів

Адвокатське бюро «Андрія Лотиша» – це команда висококваліфікованих спеціалістів, які обізнані з усіма практичними проблемами і питаннями українського бізнесу. Ми ставимось з великою відповідальністю до отриманих завдань і справ. В зв’язку з цим, знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми готові надати правову допомогу в будь-який час та супроводжувати ведення бізнесу протягом тривалого часу, – на умовах аутсорсингу.

Бізнес-адвокат Київ – як замовити послугу?

З метою замовлення послуги зателефонуйте за номером тел. + 38 067 743-27-66. Надалі, під час консультації в офісі нашого бюро, ми зможемо дати юридичну оцінку Вашому питанню. Після чого, – запропонувати оптимальний варіант співпраці.

Scroll Up