м. Київ, вул. Січових Стрільців 77, оф. 407 + 38 (067) 743-27-66 Пн. - Пт. 9.00 - 18.00
Номер телефону
+ 38 (067) 743-27-66

Юрист із земельних питань

Юрист по земельным вопросам

Земельне право, враховуючи розгалужену систему нормативно-правових актів, на практиці є доволі складним для застосування. Плюс: земля – ​​це одне з основних багатств держави і людини, тому самостійний захист прав у даній сфері викликає багато труднощів. Як з ними розібратися? Грамотне рішення – звернення до вузькоспеціалізованого фахівця (юрист із земельних питань, або як їх іще називають “адвокат у земельних справах” або просто” земельний адвокат”).

Адвокат у земельних справах в Києві: чим може допомогти такий фахівець?

Адвокат із земельних питань (Київ та інші регіони України) надає такі послуги:

 • інформаційна підтримка (консультації з питань земельного права, узгоджені з нюансами чинного законодавства в інших галузях);
 • юридична перевірка земельної ділянки;
 • оформлення угоди (будь-який договір з передачею земельного активу у власність);
 • оренда земельної ділянки (для сільськогосподарських і побутових потреб);
 • захист прав власника землі (включаючи участь в судових засіданнях);
 • встановлення меж ділянки (повний перелік підготовчих заходів);
 • вирішення спірних ситуацій з сусідами.

Порада експертів: оформлення угод, де основним об’єктом виступає земельна ділянка (продаж, купівля, передача у спадщину, оформлення дарування або заповіту), вимагає обов’язкової участі юриста із земельних питань. Спеціаліст детально перевірить законність всіх наданих документів, що вбереже від неприємних ситуацій в майбутньому.

Юрист по земельних питаннях і земельні спори

Виникли труднощі з визначенням меж земельної ділянки? Втомилися від регулярних конфліктів з сусідами з питань правильного розподілу території? Є перешкоди, які заважають вступити у право власності? Для вирішення всіх цих та багатьох інших питань, пов’язаних із земельними ділянками, потрібна допомога кваліфікованого юридичного радника.

Юрист із земельних питань допоможе вступити в право власності в разі відсутності повного пакету документів, розібратися з неправомірними діями сусідів, повернути земельні ділянки, які були зайняті самовільно.

Консультативна допомога земельного адвоката

Професійна консультація адвоката з питань земельного права допоможе клієнту розібратися з можливими законними способами вирішення спірних ситуацій, що дозволяє вибрати оптимальний варіант. Плюс: досвідчений юрист, орієнтуючись на зміст правових документів, допоможе з розробленням правильної стратегії дій в певній ситуації. Детальний прорахунок ризиків і можливого прибутку дозволяє уникнути неправильних рішень щодо земельної ділянки.

Важливий момент: саме з юридичної консультації розпочинається вирішення будь-якої спірної ситуації щодо земельного права. Ґрунтовна підготовка до справи, в яку входить предметне вивчення змісту правових документів і застосування окремих їхніх положень до ситуації, що склалася, дозволяє розібратися зі складними земельними питаннями з мінімальними втратами для клієнта.

Земельний адвокат: звернення до фахівців

Потрібна допомога кваліфікованих юристів, що володіють відмінним практичним досвідом щодо вирішення питань земельного права? Звернення в офіс Адвокатського бюро «Лотиш і Партнери» (Київ) виступає оптимальним і грамотним рішенням.

Штат компетентних адвокатів гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта, що допомагає розробити правильну стратегію вирішення спірних ситуацій. Детальне обґрунтування всіх видів необхідних фінансових витрат виключає непорозуміння з приводу загальної вартості юридичних послуг. Завдяки налагодженій співпраці з іноземними партнерами юристи Бюро надають послуги по Україні і на території країн Європейського Союзу. Керуючий бюро, адвокат Лотиш Андрій Михайлович, постійно проводить семінари з питань землекористування, – що дозволяє максимально ефективно надавати юридичні послуги з питань земельного права як підприємствам, так і звичайним громадянам.

Земельний адвокат допоможе вирішити всі питання, які стосуються відчуження, оренди землі, а також захисту права власності в суді.

Залишилися питання, бажаєте дізнатися про ціни та відгуки щодо роботи земельного адвоката? Будь ласка, зв’яжіться з консультантами Адвокатського бюро для запису на консультацію.

Що включає юридична консультація юриста із земельних питань:

 • правовий аналіз земельного питання/справи;
 • роз’яснення законодавства у галузі земельного права;
 • виявлення слабких юридичних сторін;
 • загальні юридичні рекомендації;
 • у разі необхідності подальшого правового супроводу, – розрахунок вартості послуг юристів/адвокатів компанії.

Тривалість консультації до 1 год. в офісі за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 77, оф. 407 або онлайн (за допомогою відеоконференції).

Вартість юридичної консультації із земельного права: 1 800 грн.

Запис на консультацію за тел. +38 067 743-27-66

Scroll Up